45 min sesji i nie wyszła tragedia. Można gratulować.;pp
Zdjęć mało. Modelka ruchliwa.
Backstage:
Kotek robi obczaj. ;p
sesja:
Musiało to nastąpić...
gryzoń wredny. ;p
Jak próbuję wydobyć z niej uśmiech to się gramoli.Widoczne na załączonym obrazku.;p
Zdjęcie dodane na życzenie ;)
modelka: Paulinastylizacja: Katarzyna
To tyle. Pa pa.

























Cudowna stylizacja i cudowne zdjęcia :O <3
OdpowiedzUsuńŚliczne te zdjęcia Ci wyszły! Masz talent dziewczyno! ♥ No i śliczna modelka. :)
OdpowiedzUsuńAle kotek najlepszy ^^
stękaczka i ćpunka. xD
OdpowiedzUsuńK&C.
Te z lizakiem chyba najfajniejsze :)
OdpowiedzUsuń