wtorek, 1 lutego 2011

ha ha

Pierwsza sesja w tym roku. Jeśli ogóle to można nazwać sesją, bo jak zwykle więcej było wygłupów i przygotowań niż całej sesji.


Backstage:



sesja:








sesja2:







 Backstage:



 sesja3:





sesja4:



Przerabiać zdjęć to się za bardzo nie chciało.
Bywa.

2 komentarze:

  1. sesja1: zdjęcie pierwsze i 5. ♥
    sesja3: ostatnie! ♥
    sesja4: pierwsze! ♥

    { pannapoziomka ♥ }

    OdpowiedzUsuń