A tym razem coś z dyskoteki. W następnej coś ala baskstage z sesji i jej niby efekty. A potem kosmetyki. :)
Sandry nie było z powodów osobistych, ja natomiast standardowo byłam. xd
z Kasią. :)
z Sylwią. :)
głupia mina musi być.
debilizm klasowy. xd





a siebie to się zamazuje :**
OdpowiedzUsuńjest to chamstwo w biały dzień .
nie miałaś innego zdjęcia :))
haha, bo wiesz ja myślę. ;d
OdpowiedzUsuńmam inne, ale to jest w miare. :) a Ty masz zajebistą minę.
wiem , jak debil wyglądam <3
OdpowiedzUsuń