poniedziałek, 31 stycznia 2011

:)

A tym razem coś z dyskoteki. W następnej coś ala baskstage z sesji i jej niby efekty. A potem kosmetyki. :)

Sandry nie było z powodów osobistych, ja natomiast standardowo byłam. xd



 z Kasią. :)

 z Sylwią. :)

 głupia mina musi być.

debilizm klasowy. xd

3 komentarze:

  1. a siebie to się zamazuje :**
    jest to chamstwo w biały dzień .
    nie miałaś innego zdjęcia :))

    OdpowiedzUsuń
  2. haha, bo wiesz ja myślę. ;d
    mam inne, ale to jest w miare. :) a Ty masz zajebistą minę.

    OdpowiedzUsuń
  3. wiem , jak debil wyglądam <3

    OdpowiedzUsuń