niedziela, 13 lutego 2011

Walentynki!!

45 min sesji i nie wyszła tragedia. Można gratulować.;pp
Zdjęć mało. Modelka ruchliwa.

 Backstage:

Kotek robi obczaj. ;p







  sesja:



 

Musiało to nastąpić...

gryzoń wredny. ;p




 Jak próbuję wydobyć z niej uśmiech to się gramoli.Widoczne na załączonym obrazku.;p












Zdjęcie dodane na życzenie ;)

modelka: Paulina
stylizacja: Katarzyna
  To tyle. Pa pa.

4 komentarze:

  1. Cudowna stylizacja i cudowne zdjęcia :O <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne te zdjęcia Ci wyszły! Masz talent dziewczyno! ♥ No i śliczna modelka. :)

    Ale kotek najlepszy ^^

    OdpowiedzUsuń
  3. stękaczka i ćpunka. xD

    K&C.

    OdpowiedzUsuń
  4. Te z lizakiem chyba najfajniejsze :)

    OdpowiedzUsuń