niedziela, 30 grudnia 2012

Wigila




 w piątek (21.12) odbyła się w naszej szkole, nowym zwyczajem, wigilia. w dodatku na sali gimnastycznej. jak było itd nie będziemy się zagłębiać, bo szkoda czasu... :D

jak w takim tempie będziemy dodawać notki to zdjęcia z sylwestra pojawią się w marcu :).















  
 



 ..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz