sobota, 8 grudnia 2012

mikołaj.


mikołajki w naszej klasie były dość nietypowe, ponieważ każdy przyniósł cukierki, które jedliśmy.. :D 
skończyło się na tym ze zaczęła się wojna cukierkowa w której oberwała nawet nasza wych.

 ..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz