mikołajki w naszej klasie były dość nietypowe, ponieważ każdy przyniósł cukierki, które jedliśmy.. :D
skończyło się na tym ze zaczęła się wojna cukierkowa w której oberwała nawet nasza wych.
skończyło się na tym ze zaczęła się wojna cukierkowa w której oberwała nawet nasza wych.

..
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz