poniedziałek, 23 grudnia 2013

Świątecznie

Wigilia klasowa, zdaniem naszej wychowawczyni awangardowa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Wesołych Świąt!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz