studniówka świetna! :) półmetek fajny, aczkolwiek początek hardkor. :D przed rozpoczęciem rozwaliłam rękami sukienkę na rozcięciu z tyłu (tak że widać mi było tyłek!) dobrze, że na szwie i pojechałam zszyć, oczywiście było to sensacją wieczoru..
przed półmetkiem.

..
studniówka




..
Sandra i Justyna miały anty-półmetek łażąc z buta do DT i z powrotem, przemrażając dupki :D

..
w drodze do domu.

..
pisała: Kaśka.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz