sobota, 1 września 2012
The End
Koniec wakacji. Czujemy niedosyt. Na dodatek same złe wiadomości.
Dożynki. To było... Szkoda o tym pisać. Odbyły się i tyle.
Udany wypad na lody.
Pomijając deszcz, w który wracałyśmy do domu.
pistacja i kawa.
.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz