sobota, 1 września 2012

The End


Koniec wakacji. Czujemy niedosyt. Na dodatek same złe wiadomości.


Dożynki. To było... Szkoda o tym pisać. Odbyły się i tyle.


 
Udany wypad na lody. Pomijając deszcz, w który wracałyśmy do domu.

pistacja i kawa.



 





.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz