wtorek, 2 sierpnia 2011
Szukając Jelenia...
zaczynamy udokumentowywać nasze wyskoki w postaci zdjęć
mina spowodowana jadącym za mną samochodem.
wyraźność podupadła.
mod:
Katarzynka
.
.
1 komentarz:
Panna Poziomka ♥
10 sierpnia 2011 14:00
Piczo śliczna, oddawaj mi swoje włosy!!!
Też chcę takie długie mieć. :( Ale nie mogę. :(
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Piczo śliczna, oddawaj mi swoje włosy!!!
OdpowiedzUsuńTeż chcę takie długie mieć. :( Ale nie mogę. :(